Home » , , , , , , , » 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Salih Zülfüoğlu Şarkı Performansı Dinle Video İzle

3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Salih Zülfüoğlu Şarkı Performansı Dinle Video İzle

emre | Pazar, Mart 04, 2012 | 0 yorum

Salih Zülfüoğlu yarışamaya Edirne’den katılan, başarılı keman soloları ve güzel sesi ile biliniyor. İlk tur elemelerinde sesi ve kemanı ile jüriyi etkilemeyi başaran yarışmacı 2. tur yarı final elemeleri için yine bir başka sanat müziği parçasını önce kemanı ile çaldı. Ardından güzel sesi ile seslendirdi. 3 Mart Salih Zülfüoğlu keman ve sanat müziği performansı ile salonu coşturdu. Salih Zülüfoğlu 2. tur 3 Mart kader bize iyi davranmadın Sibel Can şarkısı dinle video izle performansı ile salonu ve izleyenleri etkilemeyi başardı. 3 Mart Salih Zülfüoğlu 2.tur keman ve sanat müziği performansı ile sahnede yerini aldı. Bir bank üzerinde keman çalarak gösterisine başlayan Salih Zülfüoğlu 3 Mart kader bize iyi davranmadın şarkısı dinle video izle ile gösterisine devam etti. Sahne performansı ve sesi ile özellikle Hülya Avşar ve diğer jüri üyelerinden övgü alan yarışmacı 3 Mart Salih Zülfüoğlu kader sen bize nazik davranmadın parçası dinleyenleri büyüledi. 3 Mart Salih Zülfüoğlu Yetenek Sizsiniz Sibel Can şarkısı kader sen bize nazik davranmadın performansı ile büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz 2.tur Salih Zülfüoğlu hayt uğraştırma aşıkları şarkısı dinle video izle ile gecenin kendi alanında en başarılı performanslarından birine imza attı.

Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan yarışmacı Salih Zülfüoğlu güzel sesi ve keman taksimleri ile tanınıyor. Yetenek Sizsiniz Salih Zülfüoğlu 2.tur kader şarkısı dinle video izle salonu etkilemeyi başardı. Sahneden inerek izleyenlerin arasına karışan yarışmacı Salih Zülfüoğlu büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 3 Mart Salih Zülfüoğlu kader şarkısı ile büyük alkış aldı. Hülya Avşar’ın üstüne gül yaprakları döken yarışmacı Salih Zülfüoğlu bu hareketi ile Hülya ile Acun arasında da tartışma yaşanmasına sebep oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye 03.03.2012 tarihinde yayınlanan bölümünde sahne alan yarışmacı Salih Zülfüoğlu ilk 5 arasına girerek yarı finali zorladı. Ancak son ikiye kalamadı ve elendi.


3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Salih Zülfüoğlu Şarkı Performansı Dinle Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Halil Yusul İlizyon Sihirbazlık Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde Acun’un konuşmasını taklit ettiği Halil Yusul Yetenek Sizsiniz, Halil Yusul 2. tur 3 Mart sihirbazlık ilizyon gösterisi ve Halil Yusul 3 Mart Yetenek Sizsiniz gösterisi video izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger