Home » , , , , , » 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması İlk Ödül Oyununu Kim Kazandı

2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması İlk Ödül Oyununu Kim Kazandı

emre | Pazartesi, Mart 19, 2012 | 0 yorum
Sörvayvır 2012 ünlüler gönüllüler ekibi adalarına gitmeden önce ilk yarışmaları ile hayati malzemeler içeren bir sandık için yapmışlardı. Ünlüler ve gönüllülerin ilk ödül oyunu ise adada ilk geceden sonra yaşandı. Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler ilk ödül oyununu kim kazandı? Gönüllüler ilk ödül oyununda ne ödül kazandılar? 2012 Survivor yarışmasının ilk ödül oyunu yarışmacıların adalarında geçirdikleri ilk gecenin sonrasında yaşandı. İlk gecenin ardından ateşin ne kadar önemli olduğunu iki takımda kavramıştı. Survivor ateş ödülü yarışması bunun için iki takım içinde önemliydi. Kazanan takım ateşi almaya hak kazanırken, kaybedenler ise ateş olamadan daha 3 gün geçirmek zorunda kalacaklardı.
Survivor 2012 ilk ödül oyunu ada hayatını çok kolaylaştıracak bir ödüldü. Survivor 2012 ünlüler gönüller ilk ödül oyununda ateş için karşı karşıya geldiler. Ateş ödülünü kazanmak için güce ve dayanıklılığa dayalı bir oyun oynandı. Yemek yapmak için kazanmak şart. Çünkü adada iki takımda ateş yakamadı. İlk ödül oyunun kazananı ateş yakmak için bir çakmak kazanacaktı. Ancak ateş ödülü oldukça zor bir oyunu kazanmayı gerektiriyordu. Kazanmayan ekip ise adada 3 gün ateşsiz kalacaktı.
Ateş için yarışan ekipler ünlüler ve gönüllüler ilk ödül oyununda üstüne bir yarışmacının bindiği bir arabayı 3 yarışmacı kumlu zeminde çekerek direklere asılan torbaları toplamaya çalıştı. 3 etaptan oluşan yarışmada iki etabı önde bitiren ekip ödülü hak edecekti. Turların her birinde yarışmacılar değişecekti. İlk etapta 2 erken 1 kadın arabayı çekerken bir kadın arabada torbaları topladı. İkinci etapta ise farklı yarışmacılar gelerek arabayı çektiler.
Ünlüler takımı oyun için Merve, Almeda ve Nihat üçlüsünde oluştu. Gönüllüler ise Asena, Hasan, Şansın ile yarıştı.
İlk turuna özellikle Survivor Nihat Altınkaya’nın büyük gayretleri ile önde başlayan ünlüler takımı ilerleyen turlarda varlık gösteremedi. 2. turun sonunda gönüllüler ekibi torbaları önde toplayarak 3. tura gerek kalmadan yarışmanın galibi oldular. Ünlüler ikinci turada hızlı başladı. Ünlülerin arabası saplandı. İkinci torbayı da ünlüler erken aldı. İkinci turu da başa baş gittiler. Son turda gönüllüler hızlı başladı. Gönüllüler önde gitti. Torbayı gönüllüler son turda erken aldı. Gönüllüler erken döndü. Son turda tüm torbalar toplandı. Gönüllüler fark attı. Takımlar değişti. Ünlüler 2. tura hızlı başladı. İlk torbayı ünlüler aldı. Ünlüler 2. turda yine hızlıydı. Gönüllüler 2. torbaya giderken öne geçtiler. İlk torbayı gönüllüler aldı. Gönüllüler 2. torbayı önde getirdi. 3. torbayı gönüllüler farklı aldı. Ünlüler iyice perişan oldular ve yoruldular. Sibel Tüzün ünlüler takımında 2. turda arabayı çekenlerdendi. Survivor Merve Büyüksaraç arabadan bu sırada düştü. Gönüllülerde Serhat arabayı oldukça başarı ile çekti. Böylece Sörvayvır 2012 ilk ödül oyununu gönüllüler kazandı. 2.tur sonunda gönüllüler ateşi kazandı.
Yarışmanın ilk ödül oyununda büyük çekişme yaşandı. Ancak Survivor 2012 ilk ödül oyununu gönüllüler ezici bir üstünlükle kazandılar zafer sonrası gönüllüler takımının konu ile ilgili yorumları farklıydı.
Survivor Hasan: Bizi çok iyi bir ekip olarak seçmişler. Ekibimiz çok iyi.  Anıl 2. yarışmada dengeyi iyi korudu.Survivor Serhat: Sakat olmama rağmen yarıştım. Ayağım sakattı.Survivor Anıl: Gönüllüler takımı oldukça kuvvetli bir ekip.Survivor Cevher: Oyunu kazanmak çok önemliydi.Survivor Begüm: İlk mağlubiyetlerinin ardından ünlülerin daha hazırlıklı olması gerekirdi.
2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması İlk Ödül Oyununu Kim Kazandı
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger