Home » , , , , , , , , » 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Serdar Boğatekin Lunatics Dans Gösterisi Video İzle

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Serdar Boğatekin Lunatics Dans Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 13, 2012 | 0 yorum

Serdar Boğatekin ve Avrupa’dan getirdiği ekibi Lunatics dans grubu yarışmanın ilk turundan bu yana başarılı dans gösterileri ile hatırlanıyor. Daha öncede yarışamaya katılan ancak başarılı olamayan yarışmacı Serdar Boğatekin final 12 Mart dansı ile grubu Lunatics’i finale taşıdı. 12 Mart Serdar Boğatekin final dans gösterisi büyük beğeni topladı. Serdar Boğatekin 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye final gösterisi büyük beğeni topladı. 12 Mart Yetenek Sizsiniz final Serdar Boğatekin dansını izle seyretmek için görüntülerimizi takip ediniz. Serdar Boğatekin Yetenek Sizsiniz final dansını seyret videosu büyük beğeni topluyor. 12 Mart Yetenek Sizsiniz final Serdar Boğatekin ve Lunatics dans performansı büyük alkış aldı. Jüriyi de şaşırtan ekip Yetenek Sizsiniz 12 Mart finalinde oldukça başarılı bir koreografi sergiledi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 12.03.2012 tarihinde yayınlanan final bölümü ile son erdi. Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenleri final performansları arasında Serdar Boğatekin ve arkadaşlarını dans gösterisi ile keyifli anlar yaşadı. Serdar Boğatekin ve dans ekibi Lunatics yarımaya daha öncede katılmış ve yarı finalde elenmişti. 2012 yılında yeniden yarışmada gördüğümüz ekip bu defa daha iyi hazırlanmış ve iddialı bir biçimde karşımızdaydı. Serdar Boğatekin Yetenek Sizsimiz Türkiye 2012 final gösterisi ile birincilik için ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Avrupa’dan gelen ekip farklı etnik kökenlerden katılımcıları ile yarışmaya başından beri renk katıyordu. Gösterisine renkli elektro danslar ile başlayan Serdar Boğatekin ve Lunatics dans ekibi izleyenlerin şaşkın bakışları arasında hızlı ve ilginç koreografisini icra etti. Serdar Boğatekin final dansında çalan müzikler eşliğinde hızlı ve uyumlu bir dans gösterisi sundu. Sahneye yukarıdan inden dansçı asıldığı iple yaptığı ilginç gösteri ile büyük alkış aldı. 12 Mart Serdar Boğatekin Lunatics dans gösterisi sırasında çalan müzikler de salonu coşturdu.


12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Serdar Boğatekin Lunatics Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Pembe Panter Komedi Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 12 Mart Pembe Panter komedi dans grubu final gösterisi izle, 12 Mart Yetenek Sizsiniz Pembe Panter komedi dansını izle seyret ve Pembe Panter final 12 Mart komedi dans gösterisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger