Home » , , , , , , , , » 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Pembe Panter Komedi Dans Gösterisi Video İzle

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Pembe Panter Komedi Dans Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 13, 2012 | 0 yorum

Pembe Panter komedi dans üçlüsü çok başarılı amatör 3 kişiden oluşan bir gruptu. Her turda sergiledikleri başarılı performanslarla adlarını ezberleten grup finale kalmayı başardı. Pembe Panter final 12 Mart komedi dans gösterisi yine beklenen bir başarı kazandı. 12 Mart Pembe Panter komedi dans grubu final gösterisi izleyenleri kahkahaya boğmayı bir kez daha başardı. Pembe Panter 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye final performansı büyük beğeni topladı. 12 Mart Yetenek Sizsiniz Pembe Panter komedi dansını izle seyretmek için görüntülerimizi takip ediniz. Pembe Panter Yetenek Sizsiniz final performansı izle seyret videosu büyük beğeni ile seyredildi.

Yetenek Sizsiniz bu akşamki final bölümünde sahne alan ekip yine çok başarılı bir oyun sahneledi. Yetenek Sizsiniz Pembe Panter final performansı grubu ilk 5 birinci adayı arasında sahneye çıkarmayı başardı. Ancak Yetenek Sizsiniz Türkiye 12 Mart final Pembe Panter komedi dans şovuna birincilik getirmedi. Pembe Panter komedi dans üçlüsü yarışmanın başından beri başarılı koreografileri ve müthiş oyunculukları ile izleyenleri kahkahaya boğdu. Pembe Panter 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye final gösterisi için yine çok renkli bir gösteri hazırlamıştı. Kokoreç şarkısı eşliğinde başlayan gösteri yine değişik film replikleri ve şarkılar eşliğinde başladı. Pembe Panter final gösterisi bir kabadayı ile bir hovardanın maceralarını konu alıyordu. Türk sinemasının farklı filmlerinden replikleri eşliğinde süren gösteri salonu kahkahaya boğdu. Yarışmada sergilenen illüzyon gösterilerinden esinlenen koreografileri büyük beğeni toplayan Pembe Panter komedi dans üçlüsü üst düzey bir performans sergilediler. Pembe Panter kadına şiddete hayır mesajı ile de büyük alkış aldı.

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Pembe Panter Komedi Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final İlker ve Seda Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 12 Mart İlker ve Seda final dans gösterisi, İlker ve Seda final 12 Mart dansı izle ve Yetenek Sizsiniz final 12 Mart 2012 İlker ve Seda dans gösterisi video izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger