Home » , , , , , , , » 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Ali Yeşilırmak ve Max Köpek Eğitimi Gösterisi Video İzle

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Ali Yeşilırmak ve Max Köpek Eğitimi Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 13, 2012 | 0 yorum

Ali Yeşilırmak ve akıllı köpeği Max her aşamada sergiledikleri farklı maharetleri ile adım adım birinciliğe yürüyordu. Ali ve Max final 12 Mart gösterisi bu şovların zirvesi oldu. 12 Mart Ali Yeşilırmak ve Max final gösterisi izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının birincisi bir köpek oldu. Tabi eğitmeninin gayreti unutulmamalı. Ali ile Max 12 Mart Yetenek Sizsiniz final gösterisi yine çok şaşırtan dakikalara ve görüntülere sahne oldu. 12 Mart Ali ve köpeği Mex final gösterisi izle seyretmek için videolarını sitemizde bulabilirsiniz. 12 Mart Ali Yeşilırmak horon oynayan köpek Meks Yetenek Sizsiniz final performansı inanılmaz bir şov oldu. 12 Mart Yetenek Sizsiniz final Ali ile Maks horon oynayan köpek şovu görenlerin hayretlere düştüğü bir gösteri oldu. Yetenek Sizsiniz 12 Mart dans eden köpek Max ve Ali Yeşilırmak yarışmayı birincilikle bitirerek türkiye2nin yeteneği oldular. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde final şovunu sergileyen Ali ile köpeği Max horon oyunu ile büyük ilgi gördü. Yetenek Sizsiniz Ali Yeşilırmak ve Max final performansı izleyenlerin dudaklarını uçuklattı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 12 Mart dans eden köpek Meks büyük ilgi gördü.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Ali Yeşilırmak ve köpek Max final gösterisi geceye damgasını vurdu. Yetenek Sizsiniz finalinin birincisi Ali ile Max oldu. Ali Yeşilırmak ve Max yarışmanın başından bu yana sergiledikleri sıra dışı gösterileri ile izleyenleri hayretler içinde bıraktı. Akıllı köpek Max final şovu için sahneye geldiğinde yine büyük alkış aldı. Ali Yeşilırmak ve Mex gösterilerine omuza çıkarak başladı. Eski gösterilerini hatırlatan Ali Yeşilırmak ve Max önce at gibi yürüdü. Sonra topallama ve iki ayaküstünde yürüyen Mex büyük alkış aldı. Ali Yeşilırmak ve Max amuda kalkma numarası ile büyük alkış aldı. Ali Yeşilırmak’ın verdiği her komutu eksiksiz yapan köpek Max büyük ilgi gördü. Heceleyerek yuvarlanan köpek daha sonra görenlerin inanamadığı horon gösterisine başladı.  Ali Yeşilırmak ve Max horon çekme gösterisi ile izleyenler hayretler içinde kaldı. Horon çeken köpek Max ayakta alkışlandı.


12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Ali Yeşilırmak ve Max Köpek Eğitimi Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Her Kafadan Bir Ses Acapella Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 12 Mart Her Kafadan Bir Ses final gösterisi video izle, 12 Mart Yetenek Sizsiniz Her Kafadan Bir Ses gösterisi izle ve Yetenek Sizsiniz 12 Mart Her Kafadan Bir Ses final şovu izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger