Home » , , , , , , , , » 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final İlker Gülcan ve Seda Akkaya Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final İlker Gülcan ve Seda Akkaya Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

İlker Gülcan ve Seda Akkaya yarışmanın her aşamasında gösterilerinde tehlikeli hareket sayısını arttırarak jüri ve izleyenleri etkilemeyi başaran bir ekipti. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması final elemelerinin son bölümünde sahne alan İlker Gülcan ve Seda Akkaya akrobasi dans ekibi yine adrenalin ve heyecan dolu bir gösteri sundular. İlker Gülcan ve Seda Akkaya yarı final 11 Mart Yetenek Sizsiniz dansı video izle gecenin yine en beğenilen performanslarından biri oldu. 11 Mart İlker Gülcan ve Seda Akkaya yarı final dans performansı izleyenleri büyüledi. İlker Gülcan ve Seda Akkaya 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final dans gösterisi birbirinden farklı ve zor hareketi içeriyordu. Seçtikleri hareketli müzikler ile de ilgi duyulan ekip İlker Gülcan ve Seda Akkaya yarı final 11 Mart dansını izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. İlker Gülcan ve Seda Akkaya Yetenek Sizsiniz 11 Mart yarı final dansını seyret videosu yarışmanın en heyecan dolu anlarını barındırıyordu. Yetenek Sizsiniz yarı final İlker Gülcan ve Seda Akkaya akrobasi dans gösterisi büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz 11 Mart İlker Gülcan ve Seda Akkaya kadını etrafında çeviren adamın ilginç performansı olarak hatırlanacak.

İlker Gülcan ve Seda Akkaya akrobasi dans ekibi modern danslar ile akrobasi ritimlerini harmanladıkları adrenalin dolu tehlikeli dansları ile biliniyor. Özellikle 2. tur yarı final elemelerinde gösterdikleri performans ile büyük alkış alan İlker Gülcan ve Seda Akkaya akrobasi dans ikilisi 11 Mart Yetenek Sizsiniz final elemelerinde yine çok ateşli bir şov sundular. Önceki gösterilerinden figürleri de kullandıkları gösterilerinde ikili yine çok tehlikeli hareketleri başarı ile yaptılar. İlker Gülcan ve Seda Akkaya ikilisi Latin danslar ile başladıkları gösterilerinin devamında akrobasiye ağırlık verdiler. Denge e ve güç isteyen zorlu hareketleri başarı ile yapan ikili büyük alkış aldı. İkili şovlarına müthiş bir finalle son verdiler.


11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final İlker Gülcan ve Seda Akkaya Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Güney Cino Bisiklet Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 11 Mart Güney Cino yarı final bisiklet paten akrobasi dansını izle seyret, 11 Mart Yetenek Sizsiniz Güney Cino yarı final bisiklet paten akrobasi gösterisi izle ve Güney Cino engellerden 3 defa düşen bisikletli gösterici hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger