Home » , , , , , , , , , » 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Keller Eller Komedi Taklit Gösterisi Video İzle

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Keller Eller Komedi Taklit Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Keller Eller komedi taklit ekibi başarılı ünlü taklitleri ve sıcak skeçleri ile her defasında izleyiciyi ve jüriyi etkilemişti. Yarıfinale kadar gelen ekip yine ilginç bir oyun sahneledi. Keller Eller yarı final 11 Mart Yetenek Sizsiniz komedi taklit gösterisi video izle gecenin en çok güldüren performanslarından birisi oldu. 11 Mart Yetenek Sizsiniz Keller Eller yarıfinal komedi taklit performansı ünlü taklitleri ve esprileri ile büyük beğeni topladı. Keller Eller 11 Mart yarı final Cüneyt Arkın taklidi izlenmeye değer anlardandı. 11 Mart yarı final Yetenek Sizsiniz Keller Eller Zeki Alasya Metin Akpınar taklidi büyük alkış aldı. Keller Eller Zeki Metin taklidi himmet abi bana şehirli karı alacak mısın? Şu karanfilli adam geçsin ben sana Ukraynalı karı alacağım diyalogu ile izleyenleri kahkahaya boğdu. 11 Mart Keller Eller Sergen abi altıncı ayak kim geldi esprisi büyük alkış aldı. Gösteri sonunda Keller Eller Zeki Alasya Hülya abla bunu sana vereyim Zehra’ya kardeş olsun diyalogu ile geceye damgasını vurdu. Keller Eller 11 Mart komedi taklit gösterisi Yılmaz Erdoğan taklidi ile devam etti. 11 Mart Keller Eller Yetenek Sizsiniz yarı final komedi taklitleri seyret videosu izlenme rekorları kırdı. Yetenek Sizsiniz yarıfinal Keller Eller ünlü taklitleri başarılı bulundu.

Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan ekip son olarak Ramiz Dayı taklidi yaptı. Yetenek Sizsiniz Keller Eller yarı final Ramiz Dayı taklidi izleyenleri kahkahaya boğdu. Keller Eller komedi taklit ikilisi başarılı ünlü taklitleri ve esprileri ile daha önceleri salonu ve jüriyi etkilemeyi başardı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 11 Mart final elemelerinde Keller Eller komedi taklit ikilisi yine başarılı performansı ile alkış aldı. Keller Eller gösterisine Cüneyt Arkın taklidi ile başladı. Osmanlı torunu kıçımla kırarım esprisi ile büyük alkış alan ekip büyük beğeni topladı. Gösterisinin devamında Keller Eller Barış Manço taklidi ile salonu coşturdu. Keller Eller adam olacak çocuk skeci ile Barış Manço’nun unutulmaz programını canlandırdı. Keller Eller annen evde mi şarkısı ile jüriyi güldürmeyi başardı. Gösterinin devamında Keller Eller Ramiz Dayı taklidi büyük başarı kazandı. Keller Eller duydum ki butona basmayı düşünüyormuşsunuz basma, başka bir yarışmacıyı seçmeyi düşünüyormuşsunuz seçme… Sonra beni bıçak kullanmak zorunda bırakırsınız repliği ile salonu kahkahaya boğdu. Keller Eller Saadettin Teksoy taklidi ile Bursa Tarzan’ı esprisi izleyenleri güldürdü.


11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Keller Eller Komedi Taklit Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final İlker Gülcan ve Seda Akkaya Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde İlker Gülcan ve Seda Akkaya yarı final 11 Mart Yetenek Sizsiniz dansı video izle, İlker Gülcan ve Seda Akkaya Yetenek Sizsiniz 11 Mart yarı final dansını seyret ve Yetenek Sizsiniz yarı final İlker Gülcan ve Seda Akkaya akrobasi dans gösterisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger