Home » , , , , , , , , , , » 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final The Power Of The Rap and Styla Alpay Mustafa Beyza Rap Şarkı Dinle Video İzle

10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final The Power Of The Rap and Styla Alpay Mustafa Beyza Rap Şarkı Dinle Video İzle

emre | Pazar, Mart 11, 2012 | 0 yorum

The Power Of The Rap and Styla Alpay Mustafa Beyza üçlüsü 2. tur performansları ile büyük gündem oluşturmuşlardı. The Power Of The Rap and Styla yarı final 10 Mart rep şarkısı sensin benim gül yüzlü meleğim ile yine büyük başarı kazandılar. 10 Mart Yetenek Sizsiniz The Power Of The Rap and Styla yarı final rap şarkı sözleri izleyenleri yine duygulandırdı. Alpay Mustafa Beyza The Power Of The Rap and Style 10 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final performansı ile yine büyük ilgi gördüler. 12 ve 13 yaşlarında olan ekip The Power Of The Rap and Styla yarıfinal rap şarkı performansları ve kendi besteleri olan rap şarkıları ile yine büyük alkış aldılar. The Power Of The Rap and Styla Yetenek Sizsiniz yarı final 10 Mart rap şarkısı dinle video izle seyretmek için görüntülerimizi takip ediniz. Alpay Mustafa ve Beyza Yetenek Sizsiniz yarı final rap şarkı sözleri ile yine çok konuşulacaklar. Yetenek Sizsiniz 10 Mart The Power Of The Rap and Styla duygusal rap şarkıları 2. tur performansları gibi yine çok duygusaldı. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan The Power Of The Rap and Styla Alpay Mustafa Beyza sensin benim her şeyim gül yüzlü meleğim kalbimin çığlığı gibisin beni mahvettin şarkıları ile yine ilgi odağı oldular. Yetenek Sizsiniz The Power Of The Rap and Styla yarı final rap şarkı dinle gecenin büyük sürprizini yaptı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 10 Mart Alpay Beyza Mustafa rap şarkı dinle salondan büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 10.03.2012 tarihinde yayınlanan bölümünde sahne alan ekip arabesk rap şarkıları ile yine büyük ilgi gördü.

10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenleri The Power Of The Rap and Styla sensin benim gül yüzlü meleğim şarkısı ile şaşırdı. Yetenek Sizsiniz Türkiye The Power Of The Rap and Styla rap grubu yine boyundan büyük bir işe imza attı. Yetenek Sizsiniz yarı final The Power Of The Rap and Styla performansı yanından Alpay’ın jüri ile konuşması ile ilgi çekti. The Power Of The Rap and Styla rap grubu 2. tur elemelerinde sergiledikleri performans ile herkesi büyülemişti. Özellikle Beyza’nın eklenmesi ile grup büyük başarı kazanmıştı. Alpay Mustafa Beyza üçlüsü yarıfinal için yine isyan dolu bir rap şarkı ile gelmişti. The Power Of The Rap and Styla Alpay Mustafa ve Beyza yarı final şarkısı salondan büyük alkış aldı. Beyza yine güzel sesi ile salonu büyüledi. The Power Of The Rap and Styla rap şarkı performansı büyük alkış aldı. Sensin benim her şeyim gül yüzlü bebeğim şarkısı yine büyük başarı kazandı.


Rating: 9.3/10 (23 votes cast)10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final The Power Of The Rap and Styla Alpay Mustafa Beyza Rap Şarkı Dinle Video İzle, 9.3 out of 10 based on 23 ratings Bir önceki yazımız olan 10 Mart 2012 Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Kim Elendi Kim Kaldı Finale Çıkan İsimler Kimler başlıklı makalemizde 10 Mart jüri üyeleri hangi performansa kime oy verdi, 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye ilk 5’e giren yarışmacılar kimler oldu ve Yarı final 10 Mart Yetenek Sizsiniz finale kimler çıktı kimler elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger