Home » , , , , , , , , » 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Mehmet Orak ve Muhammed Öz Jonglör Gösterisi Video İzle

10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Mehmet Orak ve Muhammed Öz Jonglör Gösterisi Video İzle

emre | Pazar, Mart 11, 2012 | 0 yorum

Mehmet Orak ve Muhammed Öz jonglör olarak bilinen bir elde top çevirme gösterisinde ilk turdan bu yana sahneledikleri performans ile herkesi kendilerine hayran bırakmışlardı. Mehmet Orak Muhammed Öz yarı final 10 Mart jonglör gösterisi video izle gecenin farklı performanslarından biri oldu. Muhammed Öz Mehmet Orak 10 Mart yarı final jonglör gösterisi yine çok farklı bir koreogafi ile sahnelendi. Mehmet Orak Muhammed Öz 10 Mart yarı final top çevirme şovu yine çok farklı hazırlanmıştı. Daha çok genç olan ikili Muhammed Öz Mehmet Orak ikili elde top çevirme gösterisi izleyenleri neşelendirmeyi başardı. Jonglörün yanında sahnede tiyatro da yapan ikilinin konulu oyunları çok tutuluyordu. 10 Mart Muhammed Öz ve Mehmet Orak Yetenek Sizsiniz 10 Mart yarı final şovu izleyenler tarafından beğenildi. Yetenek Sizsiniz yarı final Mehmet Orak ve Muhammed Öz ikilisi elde top çevirme şovları bu defa ikiliye tur atlatacak puanı alamadı. Yetenek Sizsiniz 10 Mart Mehmet ve Muhammed jonglör gösterisi ilk 5 gösteri arasında sahneye gelemedi. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan Muhammed ve Mehmet jonglör gösterisi 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye şovları arasında en beğenilenlerden birisi oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 10 Mart Muhammed ve Mehmet elde top çevirme şovu gecenin ilk sahnelene gösterilerinden biri oldu. Mehmet Orak ve Muhammed Öz ikilisi jonglör gösterileri ile yarı finale kadar başarı ile geldiler. Küçük yaştaki yarışmacılar jonglördeki hünerleri kadar hazırladıkları başarılı koreografiler ile ve başarılı kostüm seçimleri ile büyük beğeni toplamıştı. Yetenek Sizsiniz Türkiye final elemeleri için yeniden sahne alan Mehmet Orak ve Muhammed Öz ikilisi jonglör gösterilerine labutları çevirerek başladı. Labut çevirme gösterileri sırasında tiyatral bir şov sunan ikili sahnedeki sempatik halleri ile dikkat çekti.

10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Mehmet Orak ve Muhammed Öz Jonglör Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Tuğberk ve Alara Dans Gösterisi video İzle başlıklı makalemizde 10 Mart yarıfinal Tuğberk ve Alara Yetenek Sizsiniz dansını seyret, Tuğberk ve Alara yarıfinal 10 Mart dansı video izle ve Yetenek Sizsiniz Türkiye Tuğberk ve Alara 10 Mart yarı final dans gösterisi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger