Home » , , , » Kadir İnanır Kanser mi? Kadir İnanırın Hastalığı Nedir?

Kadir İnanır Kanser mi? Kadir İnanırın Hastalığı Nedir?

emre | Çarşamba, Şubat 29, 2012 | 0 yorum
Türk sinema ve televizyon dünyasının efsane jönü Kadir İnanır akciğer kanserimi oldu? Kadir İnanır akciğer kanseri mi? Bu haber gündeme bomba gibi düştü. Kadir İnanır’ın hastanede olduğu ve ameliyat edildiği haberlerinin çıkması ile birlikte gelemeye başlayan haberler sevenlerini ve sinema dünyasını korkuttu. Kadir İnanır hangi hastanede olduğu ve tedavisi ile ilgili çelişkili bilgiler gelirken Kadir İnanır’ın hastalığı hakkında bilgiler ilk ağızdan yakınları tarafından düzeltildi ve doktorları açıklamalar yaptılar. Kadir İnanır kanser haberinin etkisi gün boyu medyada yankı buldu. Bütün sevenleri ve televizyon dünyası Kadir İnanır kanser olduğu doğrumu haberi doğrulatmaya çalıştı. Gün boyu gelen haberlerin ardından yakınları ünlü sanatçının fıtık ameliyatı olduğunu açıkladılar ancak Kadir İnanır kansere yakalandı haberleri hala gündemi meşgul ediyor. Kadir İnanır kansermi sorusu henüz kesin bir dil ile doğrulanmış değil. Ünlü oyuncunun hastanede ameliyat edildiği ve durumunun iyi olduğu biliniyor. Kadir İnanır ne kanseri olduğu ve gerçekten kanser teşhisi konup konmadığı henüz netlik kazanmamıştı. Yinede sevenleri ve dostları kadir inanır kanser mi sorusunun yakınları tarafından reddedilmesi ile rahat bir nefes aldı. Kadir İnanır’ın hastalığı ile ilgili açıklamalar gün boyu devam etti.
Ünlü oyuncu Kadir İnanır sinema ve televizyon dünyasını karizmatik ve sembol isimlerinden biri olarak biliniyor. Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu çok sayıda filmde rol aldı. Selvi Boylum Al Yazmalım, Dila Hanım, Bodrum Hâkimi, Katırcılar, Tatar Ramazan, Karılar Koğuşu gibi Yeşilçam’ın efsanevi isimlerinden biri olan Kadir İnanır uzun zamandır sinemada ve televizyonda bir projede yer almıyor.
Kadir İnanır uzun yıllar sigara içmiş bir isim olarak biliniyor. Son yıllarda kalp rahatsızlığı geçiren ve 4 damarı tıkalı olduğu için stent takılan oyuncu sağlığı için sigarayı bırakmış ve alkolü de günde bir kadehe indirmişti. Kadir İnanır akciğer kanseri mi sorusuna doktoru ciğerlerinde bir kist olduğunu, kistin iyi huylu göründüğünü ancak her ihtimale karşı müdahale edilerek kitlenin alınacağını açıkladı.
Kadir İnanır hastalığı ile ilgili bilgilerin gelmesi üzerine ilk açıklama Levent İnanır’dan geldi. Ünlü oyuncunun yeğeni Levent İnanır “Zatürre hastalığı biraz abartıldı. Şu anda bel fıtığı ameliyatından çıktı. Gayet iyi geçti. Zatürreye dayalı da ayakta tedavi görüyor. Kanser gibi bir şey söz konusu değil, o evrede değil. Üşütmeye dayalı ciğerinde leke var. Olay abartıldığı kadar ciddi değil. Bize kanser lafı çok ağır geliyor. Amcam zaten 4 ay önce sigarayı tamamen bıraktı. Alkolü de günde bir kadehe indirdi” dedi.

Kadir İnanır’ın hastalığı hakkında bilgiler ve geniş açıklama ise doktorundan geldi. Kadir İnanır’ın doktoru Yunus Aydın ünlü oyuncunun aynı zamanda bel fıtığı rahatsızlığına da müdahale eden isimdi. Doktor Aydın Kadir İnanır’ın sağlık durumu ile ilgili olarak “Kadir Bey 2-3 haftadır akciğer enfeksiyonu geçirmişti. O sırada bizim çok öteden beri takip ettiğimiz özel bir problemi de vardı. Bu, bel fıtığı dediğimiz olay. Aynı zamanda kanal darlığı da ayak bileğinde güçsüzlüğe neden olunca, akciğerdeki enfeksiyonu kontrol ettikten sonra, bel fıtığından ameliyat etme kararı aldık. Akciğerlerindeki olay araştırıldı, çok da önemli olmadığına karar verildi. Cuma günü de, akciğerlerinde küçük bir operasyon yapılacak. Akciğerde büyük bir problem yok. Bu duruma hemen kanser demek doğru değil” dedi.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger