Facebook Muhteşem Binyıl Oyunu ve Hilesi

emre | Çarşamba, Şubat 29, 2012 | 0 yorum
Facebook ile gelişen sosyal oyun platformuna yeni bir oyun daha geliyor. Şimdilik kapalı beta halinde oynanan Muhteşem yüzyıl dizisine benzer isim özelliğini taşıyan, Osmanlı ve Türk tarihinden destanlarını ele alan Muhteşem Binyıl oyunu.Muhteşem Binyıl oyununun şuan bir hilesi bulunmuyor fakat ilerleyen günlerde bununda bir açığının çıkacağına inanıyorum.Şu an fazla kişi tarafından bilinmesede Muhteşem Binyıl zamanla türk oyun severlerinin özellikle facebookta oyun oynayan arkadaşlar için alternatiflerinden biri olacağı aşikar.Bekleyelim görelim zaman ne gösterecek.

muhtesembinyil oyna Muhteşem Binyıl oyunu
Göktürkler’den günümüze uzanan Türkler’in şanlı tarihinde kendi hükümdarlığınızı kurun ve zaman yolculuğuyla devletinizi geliştirin. sloganı ile Aralık ayında sunulması beklenen sosyal oyun Türk girişimci Ahmet Zayıfoğlu’nun kurduğu Wudya tarafından geliştirilmekte.
Oyun hakkında şimdilik yazacaklarım bu kadar. Malum taktik söz deyimi ile hileleri hakkında bir şey yazamayacağım. http://apps.facebook.com/muhtesembinyil bağlantısıyla oyuna buradan başlaya bilirsiniz.


Muhteşem Binyıl Hile , Muhteşem Binyıl oyunu , Muhteşem Binyıl oyna , Muhteşem Binyıl Hile kodları ,Muhteşem Binyıl Hile 2012 , Muhteşem Binyıl facebook
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger