The Darkness 2 Hilesi -Trainer İndir

emre | Salı, Şubat 28, 2012 | 0 yorum

The Darkness 2 oyununun hilelerini sitemizden indirebilirsiniz. The Darkness 2 hilelerini en basit kullanım şekli olan trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer, sizlere oyun içerisinde, can,para, sağlık,mermi gibi özellikler kazandıran küçük çaplı bir programdır. Trainer açık olduğu zaman, oyunda açık olmalı ve hileyi en verimli kullanabilmek için gerekli tuşlara basmalısınız.
Bu tuşlar genelde numlock diye tabir edilen rakamların oluşturduğu gruptur. Eğer trainer çalışmazsa, bunun sebebi indirdiğiniz hileleri oyununuzun versiyonlarının farklı olmasıdır. The Darkness 2 oyununun hilesini buradan buradan indirebilirsiniz. Trainerı çalıştırdıktan sonra ana menüde insert tuşuna uzun basarsanız trainer aktif hale gelir. Sorunlarınızı yorum şeklinde belirtebilirsiniz.Trainerler + sonrası sayısı kaç hilesi olduğunu gösteririr. Trainerlin hepsi kis 2012 ile taranıp virüs kontrolünden geçirilmektedir dosyaları indirdikten sonra kendinizde virüs taraması yapın malum her antivirüs aynı değildir..

The Darkness 2 hile ,The Darkness 2 hile kodları ,The Darkness 2 trainer indir , The Darkness 2 hile download ,The Darkness 2 hile videosu ,The Darkness 2 hilesini indir
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger