Home » , , , , , , » 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Ekrem Mallı Popping Dans Gösterisi Video İzle

26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Ekrem Mallı Popping Dans Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Şubat 27, 2012 | 0 yorum
Ekrem Mallı yarışmaya Avusturya’dan katılan ve popping dansı ile jüriyi etkilemeyi başaran bir yarışmacıydı. Ekrem Mallı 2. tur 26 Şubat dansı için yine çok farklı bir sahne şovu ile geri döndü. Ekrem Mallı 2.tur 26 Şubat Yetenek Sizsiniz dans performansı ile gecenin sürpriz isimlerinden biri oldu. Ekrem Mallı 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye dans performansı çok yönü ile konuşulacak gibi görünüyor. 26 Şubat Ekrem Mallı popping dansını izle seyretmek için videolarımızı takip edebilirsiniz. Ekrem Mallı Yetenek Sizsiniz 26 Şubat dansını izle seyretmek için görüntülere göz atınız. Yetenek Sizsiniz 2.tur kızların arkasına Ekrem yazan yarışmacı gecenin polemik konusu oldu. Yetenek Sizsiniz 26 Şubat Ekrem Mallı dans gösterisinden çok kızların poposunda Ekrem yazması ile öne çıktı. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde ilginç anlar yaşanmasına sebep olan yarışmacı Acun Ilıcalı’nın da ilgisini çekti. Acun Ilıcalı kızların üzerine Ekrem yazmışsın deyince yarışmacı kızların sürpriz yaptığını iddia etti.  26 Şubat Yetenek Sizsiniz Ekrem Mallı 2.tur dans gösterisi ilginç diyalogları ile gecenin unutulmazları arasına girdi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 26.02.2012 tarihinde yayınlanan bölümde sahne alan yarışmacı Ekrem Mallı dans gösterisi ile büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenleri yarışmacının kızların arkasına adını yazdırmasını unutmayacak gibi görünüyor. Yarışmaya Avusturya’dan katılan Ekrem Mallı ilk tur elemelerinde başarılı dansı ile hatırlanıyor. Jüriden popping dansı ile 3 evet alan yarışmacı 2. tur dans gösterisinde yine çok farklı bir dans gösterisi ile sahne aldı. Ekrem Mallı popping dans şovuna hafif müzik eşliğinde farklı figürler sergiledi. Daha sonra sahneye gelen 2 dansçı ile gösterisine devam eden Ekrem Mallı farklı dans türlerinden örnekler sergiledi. Dansçı kızların arkasına yazdığı Ekrem yazısı jüri üyelerini güldürmeyi başardı. Kızların arkasına Ekrem yazdıran yarışmacı salondan olumlu tepki aldı.
26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Ekrem Mallı Popping Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Çisil Ertürk Komedi Taklit Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde Çisil Ertürk 2. tur 26 Şubat komedi taklit standup gösterisi, Çisil Ertürk 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye standup taklit komedi performansı ve ünlü taklitleri yapan kız Çisil Ertürk performansı hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger