Home » , , , , » 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur İlker Atak Dans Gösterisi Video İzle

26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur İlker Atak Dans Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Şubat 27, 2012 | 0 yorum

İlker Atak dans grubu kalabalık bir dansçı ekibi ile Michael Jackson dansları yapan bir yarışmacıydı. Yetenek Sizsiniz yarışmasının daha önceki dönemlerinde de yarışan İlker Atak daha önce yarı finale kadar gitmişti. İlker Atak 2. tur 26 Şubat Michael Jackson dansı izleyenleri büyüledi. İlker Atak 2.tur zombiler Michael Jackson dansı gösterisi ile farklı bir koreografi yaptı. İlker Atak 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye dans performansı izleyiciyi etkilemeyi başardı. Kendilerine Michael Jackson’u idol olarak alan İlker Atak Dans Grubu 26 Şubat dansını izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. İlker Atak Yetenek Sizsiniz 26 Şubat Michael Jackson dansı jüriyi tatmin edemedi. Jüri üyeleri 26 Şubat Yetenek Sizsiniz 2.tur İlker Atak dans gösterisini tekrar olduğu için eleştirdiler. Yetenek Sizsiniz 26 Şubat İlker Atak Trailler Michael Jackson dansı gösterisini daha öncede sahnelemişti.
İlker Atak dans grubu ile birlikte yarışmanın elemelerinde 3 evet alarak 2 .tur yarı final elemelerine gelmişti. Michael Jakson dansları ile bilinen grup oldukça farklı bir koreografi ile yeninden sahnedeydi. Sahnede bulunan üç mezardan çıkan dansçılar farklı kostümleri ve dans figürleri ile salonda bir korku filmi havası estirdi. Zombi tiplemesi ile sahneye çıkan kalabalık grup toplu biçimde Michael Jackson danslarından bir bölüm sergilediler. Hareketli ve ilginç dansları ile beğeni alan grup zombi kostümleri ile de fark yarattı. Michael Jackson dansı yapan zombiler koreografisi oldukça farklı bulunan ekip başarılı dansları ile büyük alkış aldı. Michael Jackson Trailler şarkısı eşliğinde dans eden ekip jüri tarafından kendilerini tekrarlamaları yönü ile eleştirildi.
26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur İlker Atak Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Grup Şamata Komedi Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 26 Şubat Grup Şamata Yetenek Sizsiniz dansını seyret, Grup Şamata 2. tur 26 Şubat komedi dansı video izle ve Grup Şamata 26 Şubat Yetenek Sizsiniz performansı hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger