Home » , , , , , , , » 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Yunus Emre ve Burçin Latin Dans Gösterisi Video İzle

26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Yunus Emre ve Burçin Latin Dans Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Şubat 27, 2012 | 0 yorum

Yunus Emre ve Burçin ikilisi aynı zamanda nişanlı olan bir çift olarak yarışmanın ilk turunda gösterdikler başarılı dans şovları ile 3 evet almış ve Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. tur yarı final elemelerine gelmeye hak kazanmışlardı. Yunus Emre ve Burçin 2. tur 26 Şubat Latin dansı gösterisi jüri tarafından ilk gösteri ile kıyaslandı. 26 Şubat Yunus Emre ve Burçin Yetenek Sizsiniz 2.tur Latin dansı gösterisi ilginç koreografisi ve akrobasi hareketleri ile dikkat çekti. Yunus Emre ve Burçin 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye dans şovu salondan büyük alkış aldı. 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Yunus Emre ve Burçin dansını izle seyretmek için görüntülerimizi takip ediniz. Yunus Emre ve Burçin 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Latin dansı gösterisi salondan büyük alkış aldı. 26 Şubat Yetenek Sizsiniz 2.tur Yunus Emre ve Burçin dans performansı ilk 5 gösteri arasında yeniden sahneye gelen ekipler arasında yer aldı. Yetenek Sizsiniz 26 Şubat Yunus Emre ve Burçin dans performansı yarı final için yeterli oyu alamadı. Yunus Emre ve Burçin ikilisinden Burçin ile Hülya Avşar’ın atışması gecenin ilginç anlarından oldu. Acun Ilıcalı laf sokma muhabbeti ile Burçin’e destek oldu. Hülya Avşar’a laf sokmadım diyen Burçin ise arayı buldu.
Yunus Emre ve Burçin ikilisi ilk tur elemelerinde jüriyi oldukça etkilemişti. Elemelerde 3 evet alan başarılı dansçılar Yunus Emre ve Burçin Latin dansları ile herkesi büyülediler. Yarışmanın 2. tur yarı inal elemelerinde yine çok farklı bir koreografi ile gelen Yunus Emre ve Burçin ikilisi yavaş bir girişin ardından hareketli danslarına başladı. Latin danslarına akrobatik hareketler ekleyerek artistik dans gösterisi hazırlayan ekip zor hareketlerin üstesinden başarı ile geldi. Zaman zaman salondan büyük alkış alan Yunus Emre ve Burçin Latin dansları gösterisi farklı Latin dans çeşitlerinden örnekler sundu.
26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Yunus Emre ve Burçin Latin Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Sezer Kuzucu Arabesk Rap İsyandayım Güzelim Rep Şarkı Dinle Video İzle başlıklı makalemizde Jüriyi ağlatan rapçi Sezer Kuzucu, Sezer Kuzucu 2.tur Yetenek Sizsiniz isyandayım güzelim arabesk rep şarkısı ve Sezer Kuzucu isyandayım güzelim şarkısı sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger